15045.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.