15050.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in german language. Sixth edition. The cover is little bit wearing.