15000.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
E. Lynn Linton: The Lake Country. W. J. Linton metszeteivel, London, 1864, Smith, Elder and Co. Angol nyelven. Kiadói dobornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, jó állapotban. / In English, golden, embossed cloth binding. Good condition.