15092.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.