15006.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XX. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1932, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, magyar és német nyelven./ Statistisches Jahrbuch der Haupt- und Reisdenzstadt Budapest. XX. Jahrgang 1932. Half-linen-binding, with spotty and worn cover, in Hungarian and German languages.