15435.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.