15422.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.