https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
15411.

Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
EUR
,
26,47
USD
Zahl der Gebote:
0
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.
15412.

Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.
15413.

A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I. kötet. Fordították Török Aurél, Entz Géza. Bp., 1884, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, szövegközti ábrákkal.
15414.

Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I. kötet. Fordították Török Aurél, Entz Géza. Bp., 1884, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, szövegközti ábrákkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Schmidt Sándor: A kristálytan története. Sajtó alá rendezte: Dr. Mauritz Béla. Bp., 1911. Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 4 lev., 127 l. Kiadói papírborítóban.
15415.

Schmidt Sándor: A kristálytan története. Sajtó alá rendezte: Dr. Mauritz Béla. Bp., 1911. Kir. Magy. Természettudományi Társulat. 4 lev., 127 l. Kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
15416.

Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel, képekkel illusztrálva.
15417.

Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel, képekkel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Bókay János - Dr. Flesch Ármin - Dr. Bókay Zoltán: A gyermekorvoslás tankönyve. Orvostanhallgatók, szigorlók és gyakorlóorvosok számára. Budapest, 1912, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, 692 p. A borító sarkai kopottak. A gerince foltos, kopott. De ezeket leszámítva jó állapotban.
15418.

Dr. Bókay János - Dr. Flesch Ármin - Dr. Bókay Zoltán: A gyermekorvoslás tankönyve. Orvostanhallgatók, szigorlók és gyakorlóorvosok számára. Budapest, 1912, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, 692 p. A borító sarkai kopottak. A gerince foltos, kopott. De ezeket leszámítva jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Aujeszky László dr.:Védekezés az időjárási károk ellen. II. kötet. Bp., 1930, A Magyar Meteorológiai Társaság Kiadványa. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
15419.

Aujeszky László dr.:Védekezés az időjárási károk ellen. II. kötet. Bp., 1930, A Magyar Meteorológiai Társaság Kiadványa. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.
15420.

Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.
15421.

Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15422.

Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer:
Hier können Sie folgen, welches Los im Raum ausgerufen wird. Sie können lizitieren auf der Seite des Loses.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse