Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/297/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~300011/Marko-Arpad-Futaki-grof-Hadik-Andras-tabornagy-Bp-1944-Athenaeum-317-l-Aranyozott-kiad~II1582181
1582181
15251
297
Books: Military
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. 317 l. Aranyozott, kiadói félvászonkötésben
: tánczos_gábor
Katalognummer: