3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal, fejezet eleji díszekkel.