Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 85

Moldova György: Kádár János 1-2. Bp., 2006, Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15219.

Rufpreis:
1 000 HUF
15220.

Rufpreis:
800 HUF
Nemeskürty István könyvek könyvtétel, 4 db: Búcsúpillantás. A Magyar Királyság és kormányzója. 1920-1944. Bp., 1995, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés.  Elfelejtett évtized. 1542-1552: Tíz esztendő magyar krónikája. Bp., 1974, Magvető. Kiadói papírkötés.  Requiem egy hadseregért. Bp., 1982, Magvető. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papírborítóban.  Tűnödések történelemről, irodalomról. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
15221.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ódon Erdély. Művelődéstörténeti tanulmányok. Vál.: Sas Péter. 1-2. köt. Bp., 1986, Magvető. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15222.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ribáry Ferenc: Képes világtörténelem. 5. kötet Középkor. Írta dr. Molnár Antal. Földabroszokkal, arcz- és mívelődés-történeti képekkel díszített kiadás. Bp., 1882. Méhner Vilmos. Aranyozott félbőr kötésben, kissé kopott
15223.

Rufpreis:
2 000 HUF
Kovács Dénes: Kossuth Lajos halála és temetése. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Későbbi papírkötésben, jó állapotban.
15224.

Rufpreis:
2 000 HUF
15225.

Rufpreis:
3 000 HUF
15226.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15227.

Rufpreis:
1 600 HUF
15228.

Rufpreis:
1 200 HUF
15229.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület százéves története. Második kötet. 1890-1939. Bp., 1940, Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület. Kiadói papírkötés, Kiadói kissé foltos, kissé szakadozott szélű papírkötés.
15230.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF