Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 85

15207.

Rufpreis:
1 200 HUF
15208.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ferdinandy Mihály: Ne bántsd a magyart. Zrinyi Miklós a költő művei regékben. Bp., 1942, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15209.

Rufpreis:
1 000 HUF
15210.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
15211.

Rufpreis:
2 400 HUF
Bruno Brehm: A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp., é.n., Grill Károly. VI. Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.
15212.

Rufpreis:
1 000 HUF
15213.

Rufpreis:
1 200 HUF
Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.
15214.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db, Magyar Állami Operaház történetéről: Magyar Királyi Operaház 50 év. 1884-1934. Bp., 1934, Elbert és Társa-ny.,147 p. Kiadói zsínórfűzött papírkötés. A hetvenötéves Magyar Állami Operaház. 1884-1959. Bp., 1959, Magyar Állami Operaház, Révai-ny., 251 p. Kiadói egészvászon-kötés.
15215.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ludwig Schubert, Rolf Seelmann-Eggebert: Európa királyi házai. Fordította: Orosz Magdolna. Bp., 1992, Helikon. Kiadói kartonált-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15216.

Rufpreis:
1 000 HUF
Széchényi István 1791-1860.. Szerk.: Fenyő Ervin. Bp., 1991, Helikon. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15217.

Rufpreis:
1 000 HUF
15218.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF