15636.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya I-II. Blaha Lujza életregénye Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp.,(1926), Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, gazdag fekete-fehér és színes illusztrációkkal, melléklet nélkül. Jó állapotban.