15662.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Lád Károly: Gyakorlati magyar nyelvtan németajkúak számára. Praktisches ungarisches Sprachbuch für Deutsche. Bp., 1896, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár). Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, szétvált kötéssel.