15911.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
J. F. Cooper: Bőrharisnya. Ifjúsági Könyvtár 6. Bp., é.n., Légrády. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, viseltes, az elülső szennylap és a címoldal hiányzik, a hátsó szennylap hiányos, egy illusztrációval, hét illusztráció hiányzik.