15831.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé foltos lapszélekkel, foltos hátsó szennylappal, de egyébként jó állapotban.