15725.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Boross Mihály: Kegyeletek oltára. Boross Mihály munkái I. kötet 1. füzet II. kötet 1. füzet. Pest, 1859, Oszterlamm Károly, 94+102+2 p. Könyvkötői aranyozott egészvászon-kötés, Krausz Ármin könyvkötészetéből (Veszprém), kopottas, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos lapokkal, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.