Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján írta Rédey Mária. Bp., 1935, Nyugat. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
15658.

Rufpreis:
2 000 HUF
(Ágai Adolf) Csicseri Bors: Ha sszólljék! ... Dombszögi és Bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai a kilencz világrészben és a hozzájuk kapcsolt vármegyékben - kalandok, uti leirások, tánczi vigodalmak, torok, duélumok s egyéb parázs mulatságok. I. kötet. Jankó János, Garay Ákos rajzaival. Gyoma, 1910, Kner Izidor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, kissé viseltes, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
15659.

(Ágai Adolf) Csicseri Bors: Ha' sszólljék! ... Dombszögi és Bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai a kilencz világrészben és a hozzájuk kapcsolt vármegyékben - kalandok, uti leirások, tánczi vigodalmak, torok, duélumok s egyéb parázs mulatságok. I. kötet. Jankó János, Garay Ákos rajzaival. Gyoma, 1910, Kner Izidor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, kissé viseltes, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.

Rufpreis:
1 200 HUF
Báró Podmaniczky Frigyes: Az alföldi vadászok tanyája. Heyer Artur rajzaival. Magyar Regényírók képes kiadása. Bp., 1906, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, kopottas borítóval, kijáró lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal.
15660.

Rufpreis:
1 200 HUF
Janikovszky Éva: De szép az élet! Réber László rajzaival. Bp.,2004, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15661.

Rufpreis:
800 HUF
Lád Károly: Gyakorlati magyar nyelvtan németajkúak számára. Praktisches ungarisches Sprachbuch für Deutsche. Bp., 1896, Eggenberger-féle Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár). Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
15662.

Rufpreis:
1 000 HUF
Cserhalmi Hecht Irén: A magyar drámairodalom történetéből. A francia romanticizmus korszaka. Bp., 1893, Ifj. Nágel Ottó. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
15663.

Rufpreis:
1 800 HUF
15664.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1909. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Bp.,[1909], Singer és Wolfner. Kiadói festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, néhány helyen ceruzás aláhúzással.
15665.

Rufpreis:
1 000 HUF
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1914. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp,[1914], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés.
15666.

Rufpreis:
1 000 HUF
Megyery Sári: Adjátok azoknak. Bp., 1935, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, megviselt állapotban. A szerző által dedikált.
15667.

Rufpreis:
1 000 HUF
15668.

Rufpreis:
1 000 HUF
15669.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF