800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Félix Dahn Gesammelte Werke 2. kötet. Leipzig-Berlin-Grunewald, é..n, Breitkopf und Härtel-Hermann Klemm. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, német nyelven./Half-linen-binding, with a worn cover,with a little bit poor spine, in German language.