11032.
297. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jules Marie Catineau (?-?): A ifjú trónörökös. Aranyozott spiáter, jelzett, kopott, m:10 cm