1927 Petőfi Sándor: János vitéz. Nagyméretű színházi plakát Szegő Gizi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/297/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Poster~200030/1927-Petofi-Sandor-Janos-vitez-Nagymeretu-szinhazi-plakat-Szego-Gizi-1902-1985-jelzett~II1498296
1498296
12901
297
Poster
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: 1927 Petőfi Sándor: János vitéz. Nagyméretű színházi plakát Szegő Gizi (1902-1985) jelzett alkotása. Litográfia. 30x44 cm Üveg keretben.
: vörös_iván