Bölcskey Ferenc (1897-?): Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/297/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200003/Bolcskey-Ferenc-1897-Balatonbereny-Gouache-papir-jelzett-uvegezett-keretben-42C39755-cm~II1556299
1556299
10031
297
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Bölcskey Ferenc (1897-?): Balatonberény. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×55 cm
: vörös_iván