Bánfi jelzéssel: Budapest. Olaj, karton, fa keretben, 20x28 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/297/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200003/Banfi-jelzessel-Budapest-Olaj-karton-fa-keretben-20x28-cm~II1551049
1551049
10017
297
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Bánfi jelzéssel: Budapest. Olaj, karton, fa keretben, 20x28 cm
: vörös_iván