Seidner Zoltán(1896-1960): Szobabelsők, 4 db pecséttel jelzett fotó, s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/297/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Foto~200022/Seidner-Zoltan1896-1960-Szobabelsok-4-db-pecsettel-jelzett-foto-serulesekkel-18x24-cm~II1587475
1587475
12108
297
Photo
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Seidner Zoltán(1896-1960): Szobabelsők, 4 db pecséttel jelzett fotó, sérülésekkel, 18x24 cm
: kele_zsombor