Ezüst (Ag.) nyeles fém cipőkanál és cipőfűzőhúzó horog, jelzettek, a c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/297/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Antik~200006/Ezust-Ag-nyeles-fem-cipokanal-es-cipofuzohuzo-horog-jelzettek-a-cipokanal-serult-~II1584033
1584033
11029
297
Antique
Beschreibung: Ezüst (Ag.) nyeles fém cipőkanál és cipőfűzőhúzó horog, jelzettek, a cipőkanál sérült, díszdobozban, h: 22,5 cm