15634.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Weis István: Hazánk társadalomföldrajza. Nemzetnevelők Könyvtára I. Nemzetismeret 7. Bp., 1942, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.