W. L. Sumner: Haladó tudomány. Bp., 1947, Dante. Kiadói kopottas félvá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/296/kategorien~Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Sozialwissenschaften~46/W-L-Sumner-Halado-tudomany-Bp-1947-Dante-Kiadoi-kopottas-felvaszon-kotesben~II1301039
1301039
15664
296
200
Books: Social sciences
Rufpreis:
200 HUF 0,54 EUR , 0,59 USD
Beschreibung: W. L. Sumner: Haladó tudomány. Bp., 1947, Dante. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
: tánczos_gábor