15025.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. A világjárás hÅ‘sei. FordÃtotta: Havas József. A szerzÅ‘ eredeti felvételeivel. Bp., é.n, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval, és gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.