Sten Bergman: A viharok hazájában.Természettudományos kutatóutazás a Kurili-szigeteken. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.