15036.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Bp., é. n., Lampel R. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. A vászon szélei enyhén elszíneződtek. A porté egy kis helyen elszakadt, egy melléklet javított.