15560.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
A belgyógyászat kézikönyve II. kötet. Szerk.: Dr. Müller VIlmos. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kopott gerinccel.