Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/296/kategorien~Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Militaria~33/Nagyrevi-Neppel-Gyorgy-Huszarok-Bp-1973-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadoi-papC3~II1580862
1580862
15314
296
2200
Books: Military
Beschreibung: Nagyrévi-Neppel György: Huszárok. Bp., 1973, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. ábrákkal, képekkel illusztrált. Jó állapotban.
: tánczos_gábor