Dr. Lázár Lajos: Palesztina. Bp.,(1935), Tábor. Kiadói kissé kopottas... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/296/kategorien~Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Judaica~40/Dr-Lazar-Lajos-Palesztina-Bp-1935-Tabor-Kiadoi-kisse-kopottas-egeszvaszon-kotes-We~II1577753
1577753
15723
296
Books: Judaica
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Dr. Lázár Lajos: Palesztina. Bp.,(1935), Tábor. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, Weiss Vilmos ex libris-szével. Jó állapotban.
: tánczos_gábor