15511.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Móra Ferencné szakácskönyve. Budapest, 1947, Révai. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült kötéssel.