15513.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Magyar Elek: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. (Budapest, 1955, Műszaki Könyvkiadó.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó címlappal.