Karl May: Der Schut. Karl May's Gesammelte Werke VI. kötet. Dresden, é.n., Karl May Verlag. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, német nyelven. Jó állapotban./ Linen-binding, in German language.