https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 168

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. Majdnem az összes megjelent évfolyam 1902-1918 közötti évfolyamok hiány 1912., 1915. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, Kiadói egészvászon kötésben, nagyrészt jó állapotban.
15339.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. Majdnem az összes megjelent évfolyam 1902-1918 közötti évfolyamok hiány 1912., 1915. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, Kiadói egészvászon kötésben, nagyrészt jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
EUR
,
88,24
USD
Zahl der Gebote:
1
Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jó állapotban.
15340.

Ybl Ervin: Ybl Miklós. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Szinyei Emlékkönyv. Közrebocsjátja a Szinyei Merse Pál Társaság. Bp., (1922), Révai. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, de egyébként jó állapotban.
15341.

Szinyei Emlékkönyv. Közrebocsjátja a Szinyei Merse Pál Társaság. Bp., (1922), Révai. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítószélekkel, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.
15342.

Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. Bp., 1901, Athenaeum. Kopott vászonkötésben, lapjai kijárnak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15343.

Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Editio Plurilingua. Kaposvár, 2001, Shark Print Kiadó. Kiadói papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal, magyar, szlovák, olasz, angol és finn nyelven./ Imre Makovecz: Writings 2000-1990. Paperbinding, in Hungarian, English, Italian, Slovakian, and Finnish languages.
15344.

Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Editio Plurilingua. Kaposvár, 2001, Shark Print Kiadó. Kiadói papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal, magyar, szlovák, olasz, angol és finn nyelven./ Imre Makovecz: Writings 2000-1990. Paperbinding, in Hungarian, English, Italian, Slovakian, and Finnish languages.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Makovecz Imre. Frank János bevezető tanulmányával. Corvina Műterem. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés.
15345.

Makovecz Imre. Frank János bevezető tanulmányával. Corvina Műterem. Bp., 1980, Corvina. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Anna Pawlowa. Berlin, 1913. Bruno Cassirer, Berlin. Könyv a korszak népszerű balettáncosáról. Kissé megviselt félvászon kötésben
15346.

Anna Pawlowa. Berlin, 1913. Bruno Cassirer, Berlin. Könyv a korszak népszerű balettáncosáról. Kissé megviselt félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
A pécsi püspökvár. ICOMOS Német Nemzeti Bizottságának sorozata. München, é. n., Karl M. Lipp Verlag. Kétnyelvű példány, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben, hiányzó védőlappal.
15347.

A pécsi püspökvár. ICOMOS Német Nemzeti Bizottságának sorozata. München, é. n., Karl M. Lipp Verlag. Kétnyelvű példány, magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben, hiányzó védőlappal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban.
15348.

Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
2
Borsos Béla: A magyar üvegművesség. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15349.

Borsos Béla: A magyar üvegművesség. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
21
Szentkirályi Zoltán, Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés. Jó állapotban.
15350.

Szentkirályi Zoltán, Détshy Mihály: Az építészet rövid története. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer:
Hier können Sie folgen, welches Los im Raum ausgerufen wird. Sie können lizitieren auf der Seite des Loses.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse