Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

15911.

Rufpreis:
1 800 HUF
Komáromi János munkái sorozat 7 kötete, IV-VIII. és X-XI. kötetek. Bp., 1930, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas gerinccel, és borítóval, az egyik címoldal ragasztott.
15912.

Rufpreis:
3 000 HUF
H. G. Wells Művei sorozat 8 kötete:  Világok harca. Marslakók a földön. Fordította Mikes Lajos. Második kiadás., Emberek a holdban. Fordította Mikes Lajos. Második kiadás., A püspök lelke. Fordította Tonelli Sándor., Krisztina Alberta apja I-III. Fordította Kiss Dezső, Az új Machiavelli I-II. Fordította Tonelli Sándor. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas gerinccel.
15913.

Rufpreis:
3 000 HUF
J. Ch. Andersen: Mesék. Rajzolta J. M. Szancer. Fordítota és átdolgozta Rab Zsuzsa. Warszawa, 1959, Nasza Ksiegarnia. Szövegközti fekete-fehér, és egészoldalas színes illusztrációkkal, Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott illusztrált papír védőborítóban, de belül alapvetően jó állapotban.
15914.

Rufpreis:
1 000 HUF
15915.

Rufpreis:
1 800 HUF
Mentes Zoltán: Baross Gábor emlékkönyv. Győr, 1998, Győr-Moson-Sopron Megyei Állami Közútkezelő Közhasznú Társaság. Kiadói kartonált papírkötésben. Készült 1000 példányban.
15916.

Rufpreis:
1 200 HUF
15917.

Rufpreis:
1 600 HUF
Zolnai Béla: Sziligeti szökött katoná-jának külföldi elemei. Adalék a drámatípusok történetéhez. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Különlenyomat az Egyetemes Philológiai Közlöny 1914. évfolyamából
15918.

Zolnai Béla: Sziligeti "szökött katoná"-jának külföldi elemei. Adalék a drámatípusok történetéhez. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói kissé szakadt papírkötés. Különlenyomat az Egyetemes Philológiai Közlöny 1914. évfolyamából

Rufpreis:
1 600 HUF
Stemmer Ödön: Egy antikvárius visszaemlékezései. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, elejében tollas bejegyzéssel, egyébként jó állapotban.
15919.

Rufpreis:
1 200 HUF
15920.

Rufpreis:
1 000 HUF
Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések. Bp., 1986, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15921.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1903 Remekírók képes könyvtára sorozatból: Radó Antal (szerk.): Leopardi és Musset, Budapest, Lampel Róbert, képekkel. Kissé kopott illusztrált, dombornyomott egészvászon kötésben.
15922.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF