Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 416

Novák László: A nyomdászat történetének 3 kötete II., IV., V. (Grafikai Művészetek Könyvtára VIII., X., XI.) Bp., 1927-1928, Világosság Könyvnyomda-ny. Kiadói kissé foltos festett egészvászon-kötésben.
15899.

Rufpreis:
1 600 HUF
15900.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gondán Felicián: Irodalomtörténeti összefoglalások. Pécs, 1914, Dunántúl Nyomda Rt. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.
15901.

Rufpreis:
1 600 HUF
Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről. Bp., é.n., Genius. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított gerinccel, a hátsó borító hiányzik.
15902.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bárdos Lajos(szerk.): 101 magyar népdal. Karácsony Sándor és Mathia Károly közreműködésével. Átnézte és előszóval ellátta Kodály Zoltán. VI. kiadás. Bp., 1942, Magyar Cserkészszövetség. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15903.

Rufpreis:
2 000 HUF
Harmatos ág. Bp., é. n., Franklin. Tűzött papírkötésben, kis szakadással, egyébként jó állapotban.
15904.

Rufpreis:
1 000 HUF
A szabadság éenekei. Versek a felszabadult Magyarországról. Bp., 1950, Franklin. Kiadói illusztrált papírkötés. Magyarország felszabadulásának ötödik évfordulójára, 1950 április 4.
15905.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Bp., é.n., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15906.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kassák Lajos: Válogatott versei 1914-1949. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15907.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. J. Marquart: Die chronologie der Alttürkischen Inschriften. Leipzig, 1898, Dieterichsche Verlags-Buchhandlung. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, szétvált kötéssel, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, in German language.
15908.

Dr. J. Marquart: Die chronologie der Alttürkischen Inschriften. Leipzig, 1898, Dieterich'sche Verlags-Buchhandlung. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, szétvált kötéssel, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, in German language.

Rufpreis:
1 000 HUF
Egyedy Balázs Dénes: rongyosok. Bp., Szittya. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15909.

Rufpreis:
1 800 HUF
28
1946 Budapest II. évf. 1. szám, 1946. január. Szerk.: Lestyán Sándor. Papírkötésben, szakadozott.
15910.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF