11009.
296. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Charondas, litográfia, papír, jelzett, a Gallerie der Weltgeschichte illusztrációja, paszpartuban, 25,5×31 cm