Muranói jelzett üveg hal dísz. Hibátlan, eredeti márka-matricával / Mu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/296/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Glaser~8/Muranoi-jelzett-uveg-hal-disz-Hibatlan-eredeti-marka-matricaval-Murano-marked-glass-fish-~II1581651
1581651
11147
296
11000
Glass-objects
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Muranói jelzett üveg hal dísz. Hibátlan, eredeti márka-matricával / Murano marked glass fish. 15x10 cm
: vörös_iván