Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 65

1908. Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-3
31119.

1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2-3

Rufpreis:
3 000 HUF
~1920-1940. Pécs Hungaria zománcozott jelvény a pécsi dzsámi ábrázolásával JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39 gyártói jelzéssel T:2
31120.

~1920-1940. "Pécs Hungaria" zománcozott jelvény a pécsi dzsámi ábrázolásával "JEROUSCHEK BPEST VÁCI UTCA 39" gyártói jelzéssel T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930. IESZ(?) kék és piros, liliomot és állatokat ábrázoló címer, zománcozott Br gomblyukjelvény (22x35mm) T:1- kis zománchiba
31121.

~1930. "IESZ(?)" kék és piros, liliomot és állatokat ábrázoló címer, zománcozott Br gomblyukjelvény (22x35mm) T:1- kis zománchiba

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930-1940. Erdélyért festett Al kitűző T:2
31122.

~1930-1940. "Erdélyért" festett Al kitűző T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1932. V. Kiskun Viadal Kecskemét Br díjérem füllel (40mm) T:2- ph.
31123.

~1932. "V. Kiskun Viadal Kecskemét" Br díjérem füllel (40mm) T:2- ph.

Rufpreis:
1 000 HUF
31124.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1940. Hungaria Br cserkész sapkajelvény (39x47mm) T:2.
31125.

~1940. "Hungaria" Br cserkész sapkajelvény (39x47mm) T:2.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1940-1950. 1848 Petőfi portréját ábrázoló fém felvarró (18x26mm) + 1950. 1950. április 4. zománcozott Br jelvény (25mm) T:2
31126.

~1940-1950. "1848" Petőfi portréját ábrázoló fém felvarró (18x26mm) + 1950. "1950. április 4." zománcozott Br jelvény (25mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1948. A 70 éves Sztálinért aranyozott fém, motoros díjérem T:2,2-
31127.

~1948. "A 70 éves Sztálinért" aranyozott fém, motoros díjérem T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1950. Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:2
31128.

~1950. "Magyar Természetbarát Szövetség - Túravezető" zománcozott fém jelvény (35x42mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1952. Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, A jó tanulásért! zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R! / Hungary 1952. Mátyás Rákosi Merit Medal for Study hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with For diligent learning! flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R! NMK 584.
31129.

1952. "Rákosi Mátyás Tanulmányi Érdemérem" jelzett aranyozott Ag kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban, "A jó tanulásért!" zászlóval. Csak 32 adományozás! T:2 javított szalag R! / Hungary 1952. "Mátyás Rákosi Merit Medal for Study" hallmarked gold plated Ag decoration with ribbon, in original case, with "For diligent learning!" flag. Only 32 awards! C:XF repaired ribbon R! NMK 584.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
1954. Dunai árvízvédelemért Br jelvény (37mm) T:2
31130.

1954. "Dunai árvízvédelemért" Br jelvény (37mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: