Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 29

15475.

Rufpreis:
1 000 HUF
15476.

Rufpreis:
6 000 HUF
15477.

Rufpreis:
1 000 HUF
Cserna-Szabó András, Darida Benedek: Nagy macskajajköny avagy süssük-főzzünk másnaposan. Bp., 2012, Magvető. Kiadói papírkötés.
15478.

Rufpreis:
1 800 HUF
6 db vegetáriánus szakácskönyv: Sarah Brown: Ezerízű vegetáriánus szakácskönyv., Vegetáriánus ételek. Fordította: Pákozdi Judit.,Vegetáriánus ételek, húsmentes finomságok., Tiszta ízek. Vegetáriánus szakácskönyv., Chantal Duroy: Vegetáriánus ételek. Jandzsó Irán-Jandzsó Julianna: Hús nélkül.
15479.

Rufpreis:
1 800 HUF
Dr. Lelkes Lajos(szerk.): Virágoskert, pihenőkert. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Kószó József: Családi ház 3. Az épület kívülről és belülről. Bp., 1994, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15480.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Rudnay János, Beliczay László: Mézkönyv. A méz és a mézeskalácsosság története. Bp., 1987, Corvina. Kiadói papírkötés.  Szili István, Véssey Ede: A csiperke és a más gombák háztáji termesztése. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15481.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes szakácskönyv tétel.  Szántó András: Eleink ételei. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Dr. Erdélyi Lajosné: Rakjuk el télire! Szántó András: Eleink ételei. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.  Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15482.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 5 db:  Székely András: Kandinszkij. Szemtől-szemben. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói papírkötés.  Udvary Gyöngyvér, Vincze Lajos: Mestrovic. Szemtől-szemben. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói papírkötés.  Román József: Max Ernst. Szemtől-szemben. Bp., 1978, Gondolat. Kiadói papírkötés.  Kovács Péter: Schaár Erzsébet. Nagy Magyar Mesterek. Bp., 1995, Gondolat. Kiadói papírkötés.  Wilhelmb Gizella: Than Mór (1828-1899). Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.  Ferenczy Béni: Fák könyve. Bp., 1976, Magyar Herlikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15483.

Rufpreis:
1 200 HUF
15484.

Rufpreis:
4 000 HUF
Vegyes szakácskönyv és kertészeti könyvtétel, 12 db.: Huba Zsuzsa, Stadler Mari: Tanácsok és receptek mikrohullűmú sütőkhöz. Bp., 1969, Számítástechnika-alkalmazási Vállalat. Kiadói papírkötés.  Dworschák Ernő, Frank Júlia, Szántó András: A négy alapíz szakácskönyve. Édes. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Frank Júlia: Gépek a konyhában. Robotgép és társai. Bp., 1990. Kiadói papírkötés.  Ízvilág évkönyv 98. Frank Júlia konyhája. Bp., 1998, Magyar Hírlap. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban. Dr. Oetker: Mikrohullámú szakcsákönyv. Fordította Török Irén. Bp., 1994, Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.  Lévai Vera: Szakácskönyv ábécében. Minerva családi könyvek. Bp., 1981, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés.  Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Fordította Dr. Tömösközy Mária. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 vad és halétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 előétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 saláta 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, sérüléssel a borítón. Horváth László, Szamosi Béla: Mirelite ételreceptek. Bp., 1988, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó Vállalat.  Szobanövények. A növények útmutatója A-tól Z-ig. 2004, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
15485.

Vegyes szakácskönyv és kertészeti könyvtétel, 12 db.: Huba Zsuzsa, Stadler Mari: Tanácsok és receptek mikrohullűmú sütőkhöz. Bp., 1969, Számítástechnika-alkalmazási Vállalat. Kiadói papírkötés. Dworschák Ernő, Frank Júlia, Szántó András: A négy alapíz szakácskönyve. Édes. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Frank Júlia: Gépek a konyhában. Robotgép és társai. Bp., 1990. Kiadói papírkötés. Ízvilág évkönyv '98. Frank Júlia konyhája. Bp., 1998, Magyar Hírlap. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban. Dr. Oetker: Mikrohullámú szakcsákönyv. Fordította Török Irén. Bp., 1994, Grafo. Kiadói kartonált papírkötés. Lévai Vera: Szakácskönyv ábécében. Minerva családi könyvek. Bp., 1981, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés. Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Fordította Dr. Tömösközy Mária. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 vad és halétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 előétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón. Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 saláta 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, sérüléssel a borítón. Horváth László, Szamosi Béla: Mirelite ételreceptek. Bp., 1988, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó Vállalat. Szobanövények. A növények útmutatója A-tól Z-ig. 2004, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.

Rufpreis:
1 800 HUF
Herbst-Krausz Zorica: Régi zsidó ételek. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15486.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF