Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfn... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/295/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500017/Szabolcska-Mihaly-Hangulatok-Koltemenyek-Bp-1908-Singer-es-Wolfner-Harmadik-kiadas-Kiad~II1571123
1571123
15823
295
2200
Rufpreis:
2 200 HUF 5,95 EUR , 6,47 USD
Beschreibung: Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.
: nagy_emese