Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.