15827.
295. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Jaroslav Hasek: Infanteriszt Svejk I-III. Fordította Karikás Frigyes. Bp., 1945, Anonymus. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, a III. kötet fűzése kissé laza, 304/305. oldal kijár, ajándékozási sorokkal.