15856.
295. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelezÅ‘. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé foltos szennylapokkal.