Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

15854.

Rufpreis:
1 600 HUF
15855.

Rufpreis:
2 000 HUF
15856.

Rufpreis:
1 800 HUF
15857.

Rufpreis:
2 000 HUF
15858.

Rufpreis:
1 000 HUF
15859.

Rufpreis:
1 600 HUF
15860.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Cserhalmi Hecht Irén: A magyar drámairodalom történetéből. A francia romanticizmus korszaka. Bp., 1893, Ifj. Nágel Ottó. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
15861.

Rufpreis:
1 800 HUF
15862.

Rufpreis:
3 000 HUF
15863.

Rufpreis:
1 000 HUF
15864.

Rufpreis:
6 000 HUF
Plautus Vígjátékai 3. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1885, Pfeifer Ferdinánd, 329 p. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15865.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF