Kékesi László (1919-1993): Erotikus ex libris ( 2db) Hans Weitzig és A... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/295/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~200002/Kekesi-Laszlo-1919-1993-Erotikus-ex-libris-2db-Hans-Weitzig-es-Axel-Leier-Rezkarc-papi~II1568289
1568289
10524
295
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Kékesi László (1919-1993): Erotikus ex libris ( 2db) Hans Weitzig és Axel Leier. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 és 11×9 cm
: ekb