https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 263

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1688-1838 3 db régi nyomtatvány, sok szakadadással, körbevágva (Der in Römische Hofen ausgekleidete Ungarische Libertiner, Oratio funebris... Alexandri a Rudna et Divék-Újfalu, rendszabás)
12931.

1688-1838 3 db régi nyomtatvány, sok szakadadással, körbevágva (Der in Römische Hofen ausgekleidete Ungarische Libertiner, Oratio funebris... Alexandri a Rudna et Divék-Újfalu, rendszabás)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
2
cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm
12932.

cca 1800-1900 Nagypapa születésnapja, színes litho, 22×18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1820 4 db régi kotta egybe kötve: Gelinek, Abbe.: Variations pour le Piano-Forte ... Vienne., cca 1820 Jean Cappi., / 4 vintage musical notes
12933.

cca 1820 4 db régi kotta egybe kötve: Gelinek, Abbe.: Variations pour le Piano-Forte ... Vienne., cca 1820 Jean Cappi., / 4 vintage musical notes

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
12934.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1847 Visegrád litografált képe 1595-ben. Joseph Vincenz Häufler Album von VIsegrad c. művéből, 8,5x14 cm
12935.

1847 Visegrád litografált képe 1595-ben. Joseph Vincenz Häufler Album von VIsegrad c. művéből, 8,5x14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
1
1851 Hirdetmény bankjegyek bevonása tárgyában. Bécs, kétnyelvű 50x38 cm / Announcement regarding the withdrawal of banknotes
12936.

1851 Hirdetmény bankjegyek bevonása tárgyában. Bécs, kétnyelvű 50x38 cm / Announcement regarding the withdrawal of banknotes

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1856 Hirdetmény a sóár felemelése tárgyában. Buda, kétnyelvű 46x38 cm
12937.

1856 Hirdetmény a sóár felemelése tárgyában. Buda, kétnyelvű 46x38 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
12938.

1856 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama egybekötve. Számos kihajtható melléklettel. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
1859 Pest, A materialismus hatásairól, székfoglaló beszéd, mondotta a Magyar Tudományos Akadémia gyűlésén Greguss Ágost, kiadta a Szent István Társulat, 32p
12939.

1859 Pest, A materialismus hatásairól, székfoglaló beszéd, mondotta a Magyar Tudományos Akadémia gyűlésén Greguss Ágost, kiadta a Szent István Társulat, 32p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,
12940.

1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.
12941.

1869 Magyar Királyi Államvasutak alagútszelvények. Nagyméretű litografált tábla. Ny. Ronh és Grund, Pest, 1869. Autog, Benkó K. építész 68x43 cm két részben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
1870 Üstökös. Hetente megjelenő képes élclap. december 24. száma
12942.

1870 Üstökös. Hetente megjelenő képes élclap. december 24. száma

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse